چاپ
ارسال به دوست

نظارت بهداشتی دامپزشکی در روز عید سعید قربان

اجرای طرح نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه عید سعید قربان

مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان از فعالیت 28 اکیپ عملیاتی نظارت بهداشتی دامپزشکی در سطح استان به منظور بازرسی بهداشتی دام های ذبح شده در روز عید سعید قربان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، دکتر جانباز مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان، ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان، از فعالیت اکیپ های  عملیاتی نظارت بهداشتی ویژه عید سعید قربان در سطح استان خبر داد.

وی افزود: 28 اکیپ عملیاتی در قالب اکیپ های ثابت و سیار متشکل از دکتران دامپزشکی و کارشناسان نظارت بهداشتی به منظور نظارت بر کشتار دام های سالم و تأیید سلامت گوشت دام های ذبح شده و جلوگیری از بروز بیماری های قابل انتتقال بین حیوان و انسان، کار بازرسی بهداشتی قبل و بعد کشتار دام های قربانی را بر عهده داشتند.

جانباز خاطر نشان کرد: امسال با توجه به بروز  بیماری کرونا (کووید19) در کشور و استان، عملیات قربانی دام های مورد نظر در چارچوب رعایت دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا صورت پذیرفت و متولیان کشتارگاه ها و صاحبان دام های قربانی و سلاخان رعایت این مهم را مد نظر قرار داده و با رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک و بدون تجمع در محل کشتار در حفظ سلامت خود و همشهریان کوشا بودند که جا دارد از همشهریان و هم استانیهای گرامی تشکر نمایم.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٤٣١٢/
  • ١٩:٠٩ - جمعه ١٠ مرداد ١٣٩٩/
  • تعداد بازدید: 30

خروج