چاپ
ارسال به دوست

حضور پرشورمدیر کل و همکاران دامپزشکی استان هرمزگان در راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز

همکاران اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان در راهپیمایی 13آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) حضور یافتند .

امسال نیز همچون سال های گذشته مدیرکل و جمعی از همکاران اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان جهت پاسداشت روز 13 آبان همراه با سایر اقشار جامعه در راهپیمایی عظیم شهرستان بندرعباس شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، دکتر محمد جانباز مدیر کل دامپزشکی استان هرمزگان اظهار داشت: همکاران اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان و مردم نیز همگام با سراسر کشور در این روز با حضور در راهپیمایی ضد استکباری بار دیگر سیاست‌های استکبار جهانی را محکوم و حمایتشان از نظام جمهوری اسلامی ایران را اعلام نمودند .


وی افزود: ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام و انقلاب و ابراز انزجار از استکبار جهانی و رژیم غاصب اسرائیل با دادن شعارهای استکبار ستیزی بار دیگر صلابت و ایستادگی خود را در مقابل توطئه های مستکبرانه ابرقدرت های جهانی به نمایش گذاشتند.


مدیر کل دامپزشکی استان هرمزگان ضمن قدردانی و سپاس از ملت همیشه در صحنه توفیق و عزت و عظمت روز افزون ایران اسلامی را از خداوند قادر متعال مسألت نمود .


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٨٩٦/
  • ١٧:٢٤ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧/
  • تعداد بازدید: 258
کلید واژه ها

خروج