• 1397/11/11 - 15:19
  • تعداد بازدید : 1206
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل دامپزشکی استان هرمزگان خبرداد:

حضور حسین هاشمی تختی‌نژاد نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندر خمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی در اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان

مدیر کل دامپزشکی استان هرمزگان به اهمیت دامپزشکی استان هرمزگان در سلامت غذا از مزرعه تا سفره اشاره کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، دکتر محمد جانباز ضمن خیر مقدم، گزارشی از عملکرد اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان ارائه داشت و به مشکلات این مجموعه در استان اشاره کرد .

وی ضمن مهم دانستن فعالیت‏های دامپزشکی استان در تامین و حفظ امنیت غذایی شهروندان و اقتصاد ملی خواستار توجه خاص مسئولان کشور در رفع مشکلات دامپزشکی هرمزگان شد . جانباز به گوشه ای از افتخارات اداره کل دامپزشکی استان اشاره نمود.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان به خالی بودن چارت سازمانی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان در حال حاضر کمبود نیرو دارد و تنها 48 درصد چارت سازمانی مشغول به خدمت رسانی می باشند .

دکتر سید باقر میر احمدی در این دیدار با بیان اینکه سهم دامپزشکی از اعتبارات کم است، گفت: دامپزشکی استان هرمزگان با بحران مالی مواجه است .

حسین هاشمی تختی‌نژاد نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندر خمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، خواستار ارائه گزارش مکتوب جهت بحث و تبادل نظر با مسئولین استان و کشوری شد .

وی فعالیتهای خطیر و سنگین برعهده دامپزشکی را مهم دانسته و آرزوی موفقیت برای مجموعه دامپزشکی استان هرمزگان نمود .

سپس نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی برای اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در جمع پرسنل اداره کل دامپزشکی حضور یافته و قول حمایت لازم از اداره کل دامپزشکی هرمزگان را در سطح استان و کشور به عنوان اداره ای با عملکرد ملی را داد .

  • گروه خبری : خبر,همایش,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 5618
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه