• 1403/01/01 - 09:25
  • تعداد بازدید : 44
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سال 1403 مبارک باد

مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان در پیامی آغاز سال 1403 و فرا رسیدن بهار طبیعت در بهار قرآن را تبریک گفت.

فرا رسیدن بهار طبیعت؛ در بهار قرآن، تبریک و تهنیت باد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، دکتر مصطفی فخرآبادی پور مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان، طی پیامی، فرا رسیدن بهار طبیعت و آغاز سال 1403 را، تبریک گفت.

متن پیام ایشان بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلّب الْقلوب و الْأبْصار               یا مدبّر اللّیْل و النّهار

          یا محوّل الْحوْل و الْأحْوال               حوّلْ حالنا إلی أحْسن الْحال

کاروان طبیعت به فصل فروزنده‌ی بهار و رستخیز نوروز قدم گذاشت و به مبارک‌ ایام نو شدن‌ها و خجسته‌ روزگار رویش‌ها نزدیک شد. فرصت تحویل سال نو؛ فرح‌بخش و نشاط‌انگیز است و خوشا حلول سال نو خورشیدی، که در عزیزترین منزل و ماه قمری؛ "شهرالرمضان" به وقوع پیوست.

دل‌های پاک مؤمنان روزه‌دار در بارش رحمت و نزول معنویت، شکوه بهار و نوروز را، جشن خواهند گرفت و به عزت شب‌های عظیم قدر و به لطف و التفات پروردگار کریم، درهای نعمت و رحمت گشوده خواهد شد و نسیم راستی و عطر رستگاری، بیش از هر سال بر سفره‌ی هفت‌سین امسال ایرانیان در هر کجای جهان خواهد وزید.

اکنون که جهان به کیمیای "حول حالنا الی احسن‌الحال" در بهار قرآن کریم جان می‌گیرد و جان می‌بخشد، خاضعانه و خالصانه به همه ی ملت ها، مردم شریف ایران، هم استانی های گرامی در استان هرمزگان و به ویژه همکاران ارجمندم، در اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان که با وجود ایام تعطیل، در راستای اجرای طرح تشدید نظارتی دامپزشکی، بر سلامت و حلیت غذای مورد مصرف جامعه نظارت و فعالیت می کنند، فرا رسیدن سال 1403 را، که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سال "جهش تولید با مشارکت مردم" نامگذاری شده است، تبریک و تهنیت عرض کرده، ضمن آرزوی تندرستی، بهروزی و بهرویی همگان، از خداوند بهار، تحول حال و تعالی جان‌ روزه‌داران گرامی را، مسئلت دارم و آرزومندم که بدین نیک‌وقتی و نیک‌بختی و در خجسته بهار قرآن و طبیعت؛ خورشید رحمت الهی، پرفروغ بر زندگی مردمان سرزمینم، بیش از پیش بتابد.

دکتر مصطفی فخرآبادی پور - مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان
یکم فروردین یکهزار و چهارصد و سه هجری شمسی       

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 316795
سید امین عمرانی

سید امین عمرانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه