• 1400/08/18 - 12:19
  • تعداد بازدید : 22
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دیدار با امام جمعه شهرستان پارسیان

مدیرکل دامپزشکی استان و مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان هرمزگان با امام جمعه شهرستان پارسیان، دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، دکتر محمد جانباز مدیرکل دامپزشکی استان و حجه الاسلام رضا حمزه ای مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان هرمزگان، با حجه الااسلام و المسلمین بارانی امام جمعه شهرستان پارسیان دیدار، نمودند.

در این دیدار دکتر جانباز ضمن تشکر از حمایت های امام جمعه شهرستان از اجرای طرح های بهداشتی دامپزشکی و توجه به اهمیت وظایف و رسالت های دامپزشکی و مطرح نمودن این فعالیت های سلامت محور، از تریبون نماز جمعه، به جهت اطلاع رسانی به عموم شهروندان، گفت: فعالیت های سلامت محور دامپزشکی در طول شبانه روز در حال اجرا می باشد و با بکارگیری نیروهای بخش غیردولتی در کنار بخش دولتی، نظارت های لازمه بر فرآورده های خام دامی به منظور حفظ بهداشت و سلامت جامعه صورت می پذیرد.

حجه اسلام و المسلمین رضا حمزه ای نیز در این دیدار ضمن تشکر از حمایت های امام جمعه شهرستان از اجرای فعایت های مرتبط با این دفتر در شهرستان پارسیان، به تشریح فعالیت ها و اقدامات صورت پذیرفته در خصوص فرهنگ ساز غذای حلال در جامعه پرداخت.

وی در ادامه مختصری از اقدامات صورت پذیرفته در سطح استان با بکارگیری ناظرین شرعی به منظور اجرای دقیق مفاد قانون نظارت بر ذبح و صید شرعی را بیان نمود و افزود: اشتغال ناظرین شرعی در کشتارگاه ها و کارگاه های عمل آوری و همچنین سردخانه های نگهداری فرآورده های خام دامی، گام مهمی در جهت نظارت براجرای قوانین شرعی و فرهنگ سازی غذای حلال در جامعه می باشد که این امر با حمایت همه جانبه ائمه جمعه و مسئولان ارشد استان و شهرستان ها، میسر خواهد شد.

حجه الاسلام و المسلمین بارانی امام جمعه شهرستان پارسیان، ضمن تقدیر از فعالیت های پرسنل زحمتکش و خدوم دامپزشکی شهرستان گفت: اجرای برنامه های سلامت محور دامپزشکی در جهت ارتقاء امنیت غذایی و سلامت جامعه، اهمیت زیادی دارد و شکر خدا نظارت های بهداشتی و شرعی مجموعه دامپزشکی در کنار هم در راه رسیدن به جامعه ای پویا و سالم، نقشی اساسی داشته است و حمایت های دفتر امام جمعه شهرستان پارسیان بیشتر از گذشته در اجرای طرح های بهداشتی و شرعی دامپزشکی، محقق می گردد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان پارسیان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 278780
کلمات کلیدی
سید امین عمرانی

سید امین عمرانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه