• 1400/08/29 - 08:05
  • تعداد بازدید : 7
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بسیج لشکر مخلص خداست

دکتر محمد جانباز مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان، با صدور پیامی، فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان دلاور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی، دکتر محمد جانباز مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان دلاور تبریک گفت.

در متن پیام دکتر محمد جانباز آمده است:

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان چه در جنگ و چه در صلح است، این جمله ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است. این نهاد مردمی همیشه در صحنه، در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

بسیج می تواند با ماهیت و بدنه مردمی در کمک به اجرای سیاست های دولت نقش مؤثر و مفیدی را بویژه در این برهه حساس که استکبار ایجاد اختلال در اقتصاد و معیشت مردم را نشانه گرفته، ایفا کند.

بسیج آیینه مجسم هوشمندی، بصیرت، فداکاری‌ها و وفاداری‌های تاریخ‌ساز و نماد قله‌های عظمت علمی، فرهنگی، ورزشی و... ملت ایران، در روند تکاملی انقلاب اسلامی و پیشرفت و تعالی کشور است.

اینجانب یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی را گرامی داشته، به تمامی بسیجیان بصیر و دریادل انقلاب اسلامی بویژه بسیجیان ولایتمدار استان هرمزگان و همکاران این اداره کل که با کار جهادی خود، بسیجی وار در خط مقدم مبارزه با بیماری های واگیر دامی به استقبال خطر رفته، تا جامعه از حیث ابتلا به بیماری های مشترک بین دام و انسان در امان و سلامت باشد، فرا رسیدن هفته بسیج را، تبریک عرض می‌نمایم.

دکتر محمد جانباز- مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 279121
کلمات کلیدی
سید امین عمرانی

سید امین عمرانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه